ATSO heyeti, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ATSO Meclis Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Güzel bir seçim geçirdik. Demokratik rekabet içerisinde seçimlerimiz neticelendi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na Allah nasip etti, dördüncü defa seçildim. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ile daha önceki üç dönem olduğu gibi bu dönemde de çalışmaktan mutluluk ve gurur duyacağız. Bizi de burada Sayın Başkanım ağırladı. Tüm Meclisimiz ile geldik ve çok mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Kendisine ekibine yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İnşallah Başkanımızı yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Başkanı olarak göreceğiz ve onunla birlikte çalışmaktan çok mutluluk duyacağız.”


Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir