Ümit Özdağ’dan Tanju Özcan’a ziyaret

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin Bolu gezisi sırasında Bolu Büyükşehir Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Özdağ, Bolu’da 2019 yılında yaşayan 18 bin sığınmacı sayısının, 2022 yılında 10 bine düştüğünü belirterek, şunları kaydetti:

“Değerli başkan, bizim Türkiye’de yapmak istediğimizi Bolu’da yapmaya başladı bile. Böyle bir politik duruşu sergilemenin ve bu noktada hemen herkesi siyasal olarak karşısına almanın da politik bedelini üstlenmiş durumda. Hem kendisine hem çocuklarına sadece ve sadece onur kazandıracaktır diye düşünüyorum. Çünkü milli bir duruş ancak böyle sergilenir. Ben de kendisini partim adına içtenlikle tebrik ediyorum. Biz de aynı mücadeleyi Türkiye’de sürdüreceğiz.”

Türkiye’nin en önemli meselelerinden birinin sığınmacılar olduğunu söyleyen Özcan, ise “Son zamanlarda ülkemiz için en büyük beka meselesi, tehlike olarak gördüğümüz konuda da ortak görüşlerimizin olması bizi memnun ediyor. Gündemi değiştirmeden bu asıl meselelerle ilgili duruşunuzun da söylemlerinizin de aynı şekilde devam etmesini diliyorum.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir